Diş Hastanesi , Dentopia Bahçelievler ve Bahçeşehir Hastaneleri

Online Randevu

Dentopia Bahcesehir

11102928_671454596315618_6657002065401093005_o

Bahçeşehir Diş  444 3368
BAHÇEŞEHİR’DEYİZ 

Dentopia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak sizi gülümsemeye davet ediyoruz. Güzel bir gülümsemenin arkasında ağız ve diş sağlığının büyük önemi olduğunu biliyoruz. Bu nedenle 2006 yılından beri yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalarımıza en iyi hizmeti vermek için durmadan çalışıyoruz. Bu özverili çalışmamız, sağladığımız hizmetlerin çeşitliliği (Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti, Ücretsiz Servis) yüklendiğimiz sosyal sorumluluk projelerindeki başarımız (Asla Engel Yok!) ve ayrıcalıklı hizmetle orantılı olarak artan hasta potansiyelimiz sayesinde yeni bir şube açma zorunluluğu doğmuştur.

Dentopia Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bahçelievler merkez binamızda başlattığımız diş sağlığında ayrıcalıklı hizmet anlayışımızın devamı ve daha fazla bireye bu hizmeti sunmak için yürüttüğümüz projemizin bir parçasıdır.

Kalıplaşmış sağlık hizmeti anlayışının ötesinde; bireye özel olduğunu hissettiren, ilk muayeneden tedavisinin son aşamasına kadar, hastanın istekleri ve hekimin önerileri doğrultusunda ilerleyen bir süreç söz konusudur. Tedavi sonrasında hasta ile iletişimi kesmiyoruz. Uygulanan tedavinin başarısı hakkında hasta ile sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Bu iletişim, hasta memnuniyetindeki hassasiyetimizin göstergesidir.

Gelişen teknolojiyle paralel, kullandığımız cihazlar (tomografi, lazer beyazlatma) ve laboratuar ekipmanlarımız ile sağlık teknolojisini yakından takip ediyoruz.

Sizler için sağladığımız sağlık hizmetini yerinde görmek için Bahçeşehir şubemize bekliyoruz.