Diş Hastanesi , İstanbul Dentopia Diş Hastaneleri , Acıbadem , Ataşehir, Bahçeşehir, Bahçelievler
Diş Hastanesi

Diş hastanesi

Diş hastanesi Ağız ve diş sağlığı son on yıl içinde dünyada en dinamik ve gelişme gösteren sektörlerden biri haline gelmiştir. Bu değişime, teknolojinin kullanımı, eğitim sisteminin yenilenmesi ile diş hekimleri ve sağlık kadrosunun geliştirilmesi en büyük etkendir. Kurumumuz, Türkiye’nin ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gelişen teknolojiye ve çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilen misyon ve vizyonu ile 2013 yılında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, değişen yönetimi, uzman hekimleri ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sahip olduğu;

• 3500 m2 kullanım alanı

• 21 Kinik

• 2 Ameliyathane

• 8 Yatak kapasitesi

• 30 araçlık kapalı otoparkı ve modern mimarisi, ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası alanda önemli bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olmayı hedefliyor.

Bize Gelen Herkes Güler Yüzlü Karşılanır.

ŞUBELERİMİZ 

 

Bahçeşehir Diş Hastanesi


Bahçeşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bahçelievler merkez binamızda başlattığımız diş sağlığında ayrıcalıklı hizmet anlayışımızın devamı ve daha fazla bireye bu hizmeti sunmak için yürüttüğümüz projemizin bir parçasıdır.

Gelişen teknolojiyle paralel, kullandığımız cihazlar (tomografi, lazer beyazlatma) ve laboratuar ekipmanlarımız ile sağlık teknolojisini yakından takip ediyoruz.

Sizler için sağladığımız sağlık hizmetini yerinde görmek için Bahçeşehir şubemize bekliyoruz.
 

Bahçelievler Diş Hastanesi


Ağız ve diş sağlığı son on yıl içinde dünyada en dinamik ve gelişme gösteren sektörlerden biri haline gelmiştir. Bu değişime, teknolojinin kullanımı, eğitim sisteminin yenilenmesi ile diş hekimleri ve sağlık kadrosunun geliştirilmesi en büyük etkendir. Kurumumuz, Türkiye’nin ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gelişen teknolojiye ve çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile 2013 yılında  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, değişen yönetimi, uzman hekim kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
 

Acıbadem Diş Hastanesi

istanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri son on yıl içinde dünyada en dinamik ve gelişme gösteren sektörlerden biri haline gelmiştir. Bu değişime, teknolojinin kullanımı, eğitim sisteminin yenilenmesi ile diş hekimleri ve sağlık kadrosunun geliştirilmesi en büyük etkendir. Kurumumuz, Türkiye’nin ilk Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gelişen teknolojiye ve çağa uyum sağlamayı hedefleyerek, yenilenen misyon ve vizyonu ile 2013 yılında Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, değişen yönetimi, uzman hekim kadrosu ile birlikte 2017'de Anadolu Yakası'ndaki ilk şubesi olan İstanbul Acıbadem'i faaliyete sokmuştur.

Hedefimiz, sizlere en iyi hizmeti en yakınınızda vermektir. Bu felsefe ile çıktığımız yolda her geçen gün büyüyen ailemiz artık daha da yakınınızda, Acıbadem'de.
 

Ataşehir Diş Hastanesi


istanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, anadolu yakasındaki ikinci şubesi İstanbul Ataşehir ile yine en yakınıznıza gelmeye devam ediyor. Gelişen teknolojileri ve uzman kadrosu ile her geçen gün daha da büyüyen istanbul Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri, her zaman daha yakınızda olma hedefini daha da büyüterek Ataşehir'de faaliyete geçti.


Diş hastanesi İstanbul Asya ve Avrupa yakasında hizmet vermektedir.

 

istanbul diş hastaneleri

  • Hizmetlerimiz

    WhatsApp